Akıncı 5. Bölüm izle Full Fragmanı 29 Ocak 2021

41
Akıncı 5. Bölüm izle Full Fragmanı 29 Ocak 2021
ads

Akıncı 5. Bölüm izle; Fragmanı, Özeti, Tanıtımı, Akıncı 5. Bölüm tek parça olarak full HD izle yeni bölüm neler oldu tıkla. Nergis’i kaçıranın Lukas olduğu ortaya çıkar. Cevdet, Nergis’i kurtarmak için Lukas’ın tüm istediklerini yapmayı kabul eder. Akıncı 5. Bölüm ekranlara geldi. Yeniden izlemek veya yeni bölümü kaçıranlar için Akıncı 5. Bölüm tek parça internette yayınlandı.

Akıncı Geçen Bölüm Tanıtım Özeti

Nergis’i kaçıranın Lukas olduğu ortaya çıkar. Cevdet, Nergis’i kurtarmak için Lukas’ın tüm istediklerini yapmayı kabul eder. Lukas’ın ellerinden kaçması Fatih ve Orhan arasında gerilime sebep olur. Lukas, hedefindeki Akıncı’yı ortadan kaldırmadan ülkeyi terk etmemek için harekete geçer. Cevdet de Lukas’ın peşindedir. Nergis, Cevdet ve geçmişiyle ciddi bir yüzleşme yaşarken Kemal’in hayatında hiç bilinmeyen bir gerçek açığa çıkar. Orhan, Lukas’ın izini sürerken birileri tarafından kaçırılır. Lukas ülkeden çıkamadan tuzağa düşerken, Kemal ve Akıncı karşı karşıya gelir.

Akıncı 5. Bölüm Fragmanı

Akıncı 5. Bölüm izle; Fragmanı, Özeti, Tanıtımı, Akıncı 29 Ocak 2021

Akıncı dizi oyuncuları kimdir?

Şükrü Özyıldız
Büşra Develi
Yıldıray Şahinler
Tolga Tekin
Atakan Hoşgören
Erkan Bektaş
Sermet Yeşil
Didem İnselel
Müge Boz
Ercü Turan
Berrak Kuş
Berrin Arısoy
Serhan Onat
Yılmaz Bayraktar
Deren Talu
Kubilay Yılmaz
Zeynep Melisa Alpergün
Eren İnan

Akıncı 5. Bölüm izle, Akıncı 5. Bölüm full izle, Akıncı 5. Bölüm tek parça izle, Akıncı 5. Bölüm ne zaman, Akıncı 5. Bölüm kıyafetleri, Akıncı 5. Bölüm ilk sahne, Akıncı 5. Bölüm ön izleme, Akıncı dizisi Yeni Son Bölüm izle, Akıncı Dizisi 29 Ocak 2021, Akıncı 5. Bölüm canlı izle, Akıncı 5. Bölüm kesintisiz izle, Akıncı 5. Bölüm 720p izle, Akıncı 5. Bölüm 1080p izle

ads

Bir cevap yazın