Sen Çal Kapımı 29. Bölüm izle Full Fragmanı 30 Ocak 2021

141
Sen Çal Kapımı 29. Bölüm izle Full Fragmanı 30 Ocak 2021
ads

Sen Çal Kapımı 29. Bölüm izle; Fragmanı, Özeti, Tanıtımı, Sen Çal Kapımı 29. Bölüm tek parça olarak full HD izle yeni bölüm neler oldu tıkla. Serkan’ın uçağı İtalya’ya iş için giderken kaybolur. Eda gelinliği içinde perişan bir halde yere yığılır. Düğün için toplanmış olan herkes şaşkınlık ve korku içindedir. Uçağın düştüğü kesinleşir ama Serkan ortada yoktur. Sen Çal Kapımı 29. Bölüm ekranlara geldi. Yeniden izlemek veya yeni bölümü kaçıranlar için Sen Çal Kapımı 29. Bölüm tek parça internette yayınlandı.

Sen Çal Kapımı Geçen Bölüm Tanıtım Özeti

Serkan’ın uçağı İtalya’ya iş için giderken kaybolur. Eda gelinliği içinde perişan bir halde yere yığılır. Düğün için toplanmış olan herkes şaşkınlık ve korku içindedir. Uçağın düştüğü kesinleşir ama Serkan ortada yoktur.

Kaza sonrası Eda için Serkan’dan iyi haber bekleyerek geçen acı dolu günler başlar. Serkan’ın kaybı herkesin hayatında derin yaralar açmıştır. Onun yokluğunda Eda, Serkan’ın arkadaşları ve Aydan da merak ve acı içindedir. Birbirlerine destek olarak hem özel hayatlarını sürdürmeye hem de Artlife Mimarlık’taki işleri aksatmadan sürdürmeye çalışırlar.

Sonunda Serkan geri döner. Hem de yanında tanıdık biriyle. Sağlığı yerindedir ama geçen süre içinde hayatında çok şey değişmiştir. Bu değişimler Eda’yı derinden sarsar. İnsanlar şaşkınlık içindeyken Eda bu değişim karşısında direnç göstermeye kararlıdır.

Sen Çal Kapımı 29. Bölüm Fragmanı

Sen Çal Kapımı 29. Bölüm izle; Fragmanı, Özeti, Tanıtımı, Sen Çal Kapımı 30 Ocak 2021

Sen Çal Kapımı dizi oyuncuları kimdir?

Eda Yıldız – Hande Erçel
Serkan Bolat – Kerem Bürsin
Aydan Bolat – Neslihan Yeldan
Selin Atakan – Bige Önal
Ayfer Yıldız – Evrim Doğan
Engin Sezgin – Anıl İlter
Ceren Başar – Melisa Döngel
Ferit Şimşek – Çağrı Çıtanak
Melek Yücel – Elçin Afacan
Figen Yıldırım – Sitare Akbaş
Pırıl Baytekin – Başak Gümülcinelioğlu
Seyfi Çiçek – Alican Aytekin
Erdem Şangay – Sarp Bozkurt
Alptekin Bolat – Ahmet Mark Somers
Leyla Haktan – İlkyaz Arslan

Sen Çal Kapımı 29. Bölüm izle, Sen Çal Kapımı 29. Bölüm full izle, Sen Çal Kapımı 29. Bölüm tek parça izle, Sen Çal Kapımı 29. Bölüm ne zaman, Sen Çal Kapımı 29. Bölüm kıyafetleri, Sen Çal Kapımı 29. Bölüm ilk sahne, Sen Çal Kapımı 29. Bölüm ön izleme, Sen Çal Kapımı dizisi Yeni Son Bölüm izle, Sen Çal Kapımı Dizisi 30 Ocak 2021, Sen Çal Kapımı 29. Bölüm canlı izle, Sen Çal Kapımı 29. Bölüm kesintisiz izle, Sen Çal Kapımı 29. Bölüm 720p izle, Sen Çal Kapımı 29. Bölüm 1080p izle

ads

Bir cevap yazın