Gönül Dağı 14. Bölüm izle Full Fragmanı 30 Ocak 2021

152
Gönül Dağı 14. Bölüm izle Full Fragmanı 30 Ocak 2021
ads

Gönül Dağı 14. Bölüm izle; Fragmanı, Özeti, Tanıtımı, Gönül Dağı 14. Bölüm tek parça olarak full HD izle yeni bölüm neler oldu tıkla. “Dilek’in evinde elektrikler kesilir. Anne-kız bu problemi çözmeye çalışır, fakat sorun çözümsüz bir noktadadır. Onların yardımına Taner yetişir ve onlara özel bir icad geliştirerek sorunu çözer. Gönül Dağı 14. Bölüm ekranlara geldi. Yeniden izlemek veya yeni bölümü kaçıranlar için Gönül Dağı 14. Bölüm tek parça internette yayınlandı.

Gönül Dağı Geçen Bölüm Tanıtım Özeti

“Dilek’in evinde elektrikler kesilir. Anne-kız bu problemi çözmeye çalışır, fakat sorun çözümsüz bir noktadadır. Onların yardımına Taner yetişir ve onlara özel bir icad geliştirerek sorunu çözer. Kısa sürede geliştirdiği bu icad, kasabanın da dikkatini çekecektir.

Veysel ve Cemile, Dişçi Musa’nın evine taşınmaya kararlıdır. Bu taşınmaya karşı olan Döndü, onları vazgeçirmek için ne yapacaktır? Asuman’ın gönderilmesine engel olamayan Ramazan, bu durumu kabullenemez ve Ankara’ya doğru yola çıkar. Ramazan, Asuman’ı alıp kasabaya geri getirebilecek midir?

Öte yandan Zahide’nin Sefer’le evlenmesini istemeyen Erkan, ikisini zor durumda bırakacak işlere kalkışır. Sefer ve Zahide, bu zorlukların altından kalkabilecek midir?

Gönül Dağı 14. Bölüm Fragmanı

Gönül Dağı 14. Bölüm izle; Fragmanı, Özeti, Tanıtımı, Gönül Dağı 30 Ocak 2021

Gönül Dağı dizi oyuncuları kimdir?

Taner – Berk Atan
Dilek – Gülsim Ali İlhan
Ciritçi Abdullah – Yavuz Sepetçi
Celal Bey – Ege Aydan
Veysel – Semih Ertürk
Zahide – Ecem Özkaya

Gönül Dağı 14. Bölüm izle, Gönül Dağı 14. Bölüm full izle, Gönül Dağı 14. Bölüm tek parça izle, Gönül Dağı 14. Bölüm ne zaman, Gönül Dağı 14. Bölüm kıyafetleri, Gönül Dağı 14. Bölüm ilk sahne, Gönül Dağı 14. Bölüm ön izleme, Gönül Dağı dizisi Yeni Son Bölüm izle, Gönül Dağı Dizisi 30 Ocak 2021, Gönül Dağı 14. Bölüm canlı izle, Gönül Dağı 14. Bölüm kesintisiz izle, Gönül Dağı 14. Bölüm 720p izle, Gönül Dağı 14. Bölüm 1080p izle

ads

Bir cevap yazın