Payitaht Abdülhamid 136. Bölüm izle Full Fragmanı 29 Ocak 2021

476
Payitaht Abdülhamid 136. Bölüm izle Full Fragmanı 29 Ocak 2021
ads

Payitaht Abdülhamid 136. Bölüm izle; Fragmanı, Özeti, Tanıtımı, Payitaht Abdülhamid 136. Bölüm tek parça olarak full HD izle yeni bölüm neler oldu tıkla. Düyun-u Umumiye’ye olan borçları bitirmek için yapılandırma hamlesini başlatan Abdülhamid, sürecin sorunsuz tamamlanmasını ister. Payitaht Abdülhamid 136. Bölüm ekranlara geldi. Yeniden izlemek veya yeni bölümü kaçıranlar için Payitaht Abdülhamid 136. Bölüm tek parça internette yayınlandı.

Payitaht Abdülhamid Geçen Bölüm Tanıtım Özeti

Düyun-u Umumiye’ye olan borçları bitirmek için yapılandırma hamlesini başlatan Abdülhamid, sürecin sorunsuz tamamlanmasını ister. Yapılandırmaya engel olmak isteyen Cassel ise başında olduğu Mithras örgütüne ilk emrini verir. Sultan tarafından heyetteki üyeleri korumakla görevlendirilen Eşref Aziz, saraya kötü bir haber getirmek zorunda kalır.

Naime, kaybettiği parayı kurtarmaya çalışırken daha da batar. Aliye Naime’nin zaafından yararlanıp haremi karıştırmayı başarır. Saliha iyi niyetli yaklaşımı ve sabrıyla hünkarla aralarındaki mesafeyi kapatırken Fatma ve Aliye’nin arası iyice açılır.

Payitaht Abdülhamid 136. Bölüm Fragmanı

Payitaht Abdülhamid 136. Bölüm izle; Fragmanı, Özeti, Tanıtımı,
Payitaht Abdülhamid 29 Ocak 2021

Payitaht Abdülhamid dizi oyuncuları kimdir?

Bülent İnal (Abdülhamid)
Özlem Conker (Bidar Kadın Sultan)
Hakan Boyav (Mahmud Paşa)
Selen Öztürk (Seniha Sultan)
Saygın Soysal (Theodor Herzl)
Ezgi Eyüboğlu (Ahsen)
Can Sipahi (Şehzade Abdülkadir)
Bahadır Yenişehirlioğlu (Tahsin Paşa)
Gözde Kaya (Hatice Sultan)
Duygu Gürcan (Naime Sultan)
Eren Hacısalihoğlu (Kemalettin Paşa)
Ali Nuri Türkoğlu (Emanuel Karaso)
Kaan Turgut (Sabahattin)
Elif Özkul (Fehime Sultan)
İbrahim Kendirci (Yusuf)
Aydın Sigalı (Osman Paşa)
Fatih Sevdi (İzzet Paşa)
Taner Ertürkler (Selim Paşa)

Payitaht Abdülhamid 136. Bölüm izle, Payitaht Abdülhamid 136. Bölüm full izle, Payitaht Abdülhamid 136. Bölüm tek parça izle, Payitaht Abdülhamid 136. Bölüm ne zaman, Payitaht Abdülhamid 136. Bölüm kıyafetleri, Payitaht Abdülhamid 136. Bölüm ilk sahne, Payitaht Abdülhamid 136. Bölüm ön izleme, Payitaht Abdülhamid dizisi Yeni Son Bölüm izle, Payitaht Abdülhamid Dizisi 29 Ocak 2021, Payitaht Abdülhamid 136. Bölüm canlı izle, Payitaht Abdülhamid 136. Bölüm kesintisiz izle, Payitaht Abdülhamid 136. Bölüm 720p izle, Payitaht Abdülhamid 136. Bölüm 1080p izle

ads

Bir cevap yazın